Ово испитивање је анонимно и спроводи се са циљем испитивања како нове технологије утичу на наставу. Истраживање је анонимно тј. испитаници неће остављати никакве личне податке на основу којих би их било могуће идентификовати. Изузетно је значајно да одговорите на сва питања. Молимо Вас да на крају анкете обавезно кликните проследи. Хвала на сарадњи.

ПРЕПОРУКА ЗА УЧЕНИКЕ И РОДИТЕЉЕ

Поштовани родитељи,драги ученици,

Различите околности захтевају од нас да се адекватно понашамо и приагођавамо свакој новонасталој ситуацји и да усваком моменту на сваком месту имамо одговор на свако питање и решење за сваки проблем са којим се суочимо.

Напредна техника и технологија нам управо то и омогућава и поред тога што понекад она јако брже напредује у односу на нашу спремност да тај напредак пратимо.

Министарство просвете, науке и технолошког развоја

Распореди наставе за основну школу / I разред

Час