Ученици одељења 51 и 52 моћи ће да кроз Гугл учионицу прате наставу математике од 17.3.2020. године.

Приступити учионици могу регистровани корисици (они који су наставнику математике доставили г-мејл) осим већ поменутим питем на вибер групи и приступног мејла и преко следећег линка:  Математика 5  .

На следећој онлајн презентацији дат је начин приступа, коришћење, разликовање питања од задатака и додавање различитих материјала у Гугл учионици у оквиру решавања постојећих задатака. Осим тога презентацију можете прегледати у пдф или   формату.

Осим тога заинтересовани ученици могу приступити и одељку Додатна настава 5.разреда

Ускоро ће бити отворен и приступ одељку Малди математичари , а одељку ће се придруживати ученици преко приступног кода који можете добити од наставника математике Мирослава Спиридоновића.